Програма USAID РАДА завершила свою діяльність

Чтв, 01/07/2021 - 16:00

30 червня Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» завершила свою діяльність. Це була одна із найбільших та найтриваліших програм Фонду Східна Європа, яка впроваджувалась від 2013 року.    

Користуючись нагодою, команда Фонду Східна Європа та Програми РАДА дякує всім і кожному, хто разом із нами сприяв становленню Парламенту України: підтримував, надихав, брав участь у численних ініціативах. Ми також щиро дякуємо Агентству США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine) – за довіру до нашої команди, та можливість реалізовувати таку багатокомпонентну Програму.

За цей час ми реалізували десятки ініціатив, сотні офлайн та онлайн-заходів, безліч навчальних тренінгів. Багато чого доводилось робити вперше. Але ми щиро віримо, що всі наші зусилля заклали міцний фундамент для розбудови Верховної Ради. Коротко про ключові досягнення – у нашому відео.

Ми не кажемо «Прощавайте». Ми кажемо «До нових зустрічей!», адже попереду у нас – ще багато роботи. Спільної роботи над новітньою історією українського Парламенту.