Результати всеукраїнського муніципального опитування дозволяють парламентарям краще зрозуміти настрої жителів міст

Срд, 06/05/2020 - 18:15

Міжнародний республіканський інститут презентував результати VI всеукраїнського муніципального опитування

Співорганізатором заходу стала Програма USAID РАДА.

У ньому взяли участь народні депутати України, помічники-консультанти, співробітники Апарату Верховної Ради.

Презентацію модерував керівник програм МРІ в Україні Віталій Шарлай.

З вітальним словом до учасників звернувся директор Програми РАДА Ігор Когут. Він наголосив на важливості такого опитування, яке, зокрема, дозволяє народним депутатам України оцінити настрої людей в регіонах.

Заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів представив результати опитування та відповів на запитання.

Результати дослідження дозволяють відслідкувати оцінку жителями обласних центрів якості обслуговування та послуг, рівня можливостей і багатьох інших сфер міського життя. Особливістю цьогорічного опитування є, зокрема, увага до питань ідентичності жителів міст.

Учасники обговорили широкий діапазон питань, серед яких міграційні настрої людей, сприйняття виборцями парламенту, ставлення до місцевої влади та багато інших.

Участь у заході, зокрема, взяли народні депутати України Сергій Гривко, Роман Каптєлов, Андрій Клочко, заступниця керівника Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату ВР Валентина Рудковська.

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту проводиться вже шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України. Опитування є комплексним інструментом для систематичного відслідковування ключових індикаторів розвитку міст, спостереження трендів, потенційних змін, дозволяє зробити всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.