Школярі Вінниці на уроках Освітнього центру ВР вчились розробляти та приймати закони

Птн, 21/02/2020 - 20:30

Одним із заходів, які проводились у рамках «парламентських днів» у Вінниці, стали уроки Освітнього центру Верховної Ради.

Всього центр провів п’ять таких уроків для учнів шкіл-гімназій №1 та №6. Діти дізнались багато для себе нового про діяльність парламенту і особливості роботи народних депутатів. Вони взяли участь у захоплюючій інтерактивній грі, під час якої вчились готувати і приймати закони, розглядаючи всі «за» та «проти».

Нагадаємо, що Освітній центр ВР був створений за підтримки Програми USAID РАДА. Починаючи з липня 2019 і до кінця минулого року його уроки у Верховній Раді відвідали понад 6 тисяч школярів.

Діяльність центру – компонент системи громадянської парламентської освіти, яка розвивається в України, зокрема за підтримки Програми РАДА. Велике значення мають його виїзні заняття, які допомагають дітям у регіонах дізнатись про діяльність та роль парламенту, а також про особливості і переваги демократичного управління.

Організаторами "парламетських днів" є Програма РАДА і Апарат ВР.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).