Тренери Програми USAID РАДА поглибили свої знання щодо Регламенту Верховної Ради України

Птн, 13/09/2019 - 19:00

Програма USAID РАДА провела навчальну сесію для своїх тренерів на тему «Регламент Верховної Ради України».

Захід мав на меті підготувати команду тренерів для подальшого проведення тренінгу на зазначену тематику для народних депутатів України та їхніх команд. У ньому взяли участь працівники Апарату Верховної Ради, працівники Управління по зв’язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування, Головного організаційного управління, Управління кадрів Апарату Верховної Ради України, методисти та тренери тренінгового центру Програми USAID РАДА.

Учасники отримали навички самостійної тренерської роботи. Як наслідок, персонал Апарату Верховної Ради буде краще підготовлений до навчання та консультування депутатів та їхніх команд щодо їх роботи у Верховній Раді, роботи з Регламентом та законодавчого процесу.

Під час цієї навчальної сесії учасники дізнались про місце регламенту в системі законодавства України, основні функції та форми роботи Верховної Ради, процедури та види голосування. Також вони познайомились з основними стадіями законодавчого процесу, рішеннями та правовими актами, які приймає парламент, суб’єктами парламентських процедур і їх діяльністю.