У Одесі обговорили питання підвищення довіри до парламенту

Пон, 06/05/2019 - 13:15

Довіра населення до Верховної Ради залишається низькою. Про те, як її підвищити, йшлося на парламентській дискусії, яку 6 травня 2019 провела Програма USAID РАДА в Одесі. Тема дискусії – «Відповідальний. Підзвітний, демократичний парламент: як це?»

Співорганізаторами заходу стали Асоціація народних депутатів України та Національний університет "Одеська юридична академія" НУ "ОЮА".

У заході взяли участь народні депутати України, викладачі та студенти Національного університету «Одеська юридична академія», експерти.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступниця Директора Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної Місії USAID в Україні та Білорусі Енн Хоппер та декан факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» Денис Яковлев.

На фото: заступниця Директора Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної Місії USAID в Україні та Білорусі Енн Хоппер

 

Депутат VIII скликання, президент Асоціації народних депутатів України Андрій Шинькович наголосив на необхідності проведення внутрішніх парламентських реформ, зокрема на потребі зміни функцій парламентських комітетів.

Олександр Кодола, народний депутат України VIII скликання, зазначив, що багато виборців погано обізнані з колом повноважень різних органів влади, в зв’язку з чим існує необхідність організації відповідної просвітницької роботи.

Народний депутат України III та VI скликань Сергій Гриневецький присвятив свій виступ питанням дотримання парламентом регламенту та процедур, а також легітимності коаліції та уряду.

Підвищенню довіри до Верховної Ради був присвячений виступ Дмитра Волошенкова, народного депутата України V скликання.
Модерував зустріч директор Програми РАДА Ігор Когут.

 

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).