У Верховній Раді відсвяткували річницю створення Освітнього центру

Птн, 17/07/2020 - 16:00

У парламенті відбулась святкова церемонія з нагоди річниці з часу офіційного відкриття Освітнього центру Верховної України.

Відкриваючи свято, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив сподівання, що таких святкувань буде ще багато в історії Освітнього центру.

“Коли ти бачиш очі дітей, їхні щирі посмішки, їхню інколи навіть занадто щиру і відверту позицію, ти вкотре розумієш, для кого і навіщо працюєш. Для кого працює Парламент, усі державні інституції та всі гілки влади”, - наголосив він.

До учасників також звернувся президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

«Коли ми започатковували центр рік тому, ми не могли навіть мріяти, що центр набере таких обертів. Лише за рік він став членом всесвітньої мережі освітніх центрів парламентів світу», - зазначив Віктор Лях.

Він також згадав про такий цікавий досвід Освітнього центру як виїзні регіональні уроки та оперативний перехід на роботу в онлайн-режимі в умовах карантину.

Також учасників церемонії привітала Олена Урсу, керівниця групи проектів ПРООН з демократичного врядування.

За свій внесок у роботу центру Голова парламенту отримав відзнаку “За захоплюючий позитив і почесне звання "супергероя" серед учнів Освітнього центру”. Нагороду спікеру вручила керівниця Освітнього центру ВР Марина Терещук.

Відзнаки отримали також народні депутати України, які беруть активну участь в роботі центру: Юлія Гришина, Інна Совсун, Павло Бакунець, Святослав Юраш, Сергій Бабак, Сергій Гривко, Олександр Юрченко, а також заступниця Голови ВР Олена Кондратюк і народна депутатка України Наталія Піпа.

 

Відеопривітання Сюзан Кутор, виконуючої обов'язки Директора Місії USAID в Україні, з нагоди річниці створення Освітнього центру Верховної Ради України.

Програма USAID РАДА надає підтримку розвитку Освітнього центру.