Верховна Рада планує Дні парламенту в регіонах

Птн, 13/11/2020 - 11:45

Одним із викликів політичного життя є невисока обізнаність людей з діяльністю Верховної Ради України, а також їх низька залученість до парламентських процесів. Цю проблему можна вирішити, налагодивши якісну комунікацію парламенту з виборцями в регіонах.

Діяльність Програми USAID РАДА спрямована, зокрема, на підтримку Секретаріату Голови Верховної Ради України. Така співпраця, серед іншого, передбачають проведення регіональних інформаційних заходів, зокрема візитів Голови ВР, народних депутатів та представників Апарату.

У рамках співпраці з Секретаріатом Голови парламенту, 12 листопада представники Програми РАДА, Апарату ВР та ГО “Інтерньюз-Україна” провели стратегічну сесію, на якій обговорили проведення Днів парламенту в регіонах.

Зокрема, участь у зустрічі від Апарату ВР взяли заступники Керівника Апарату ВР Андрій Мельничук та Микола Шевчук, Керівник Секретаріату Голови ВР Юрій Лубкович, керівник Інформаційного управління Апарату ВР Тарас Пастушенко, прес-секретар Голови ВР Ольга Туній.

Учасники стратегічної сесії обговорили пріоритети майбутніх Днів парламенту, форми діяльності, яка може вестись. Вони визначити цільові групи та роль підрозділів Апарату ВР у їх проведенні.

Очікується, що такі заходи, Дні парламенту в регіонах, сприятимуть формуванню його позитивного іміджу та покращенню комунікації між виборцями та законодавчою гілкою влади.

Форми такої регіональної роботи можуть бути різними. Це проведення круглих столів для обговорення місцевих проблем, зустрічей з місцевою виконавчою владою, інформаційні заходи у школах, взаємодія зі ЗМІ та багато іншого.