Відбулася онлайн-презентація стратегічного плану розвитку Освітнього центру Верховної Ради України

Чтв, 30/04/2020 - 22:00

У заході взяли участь керівництво Апарату Верховної Ради України, народні депутати України та їхні помічники, представники Програми USAID РАДА, Проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи в Україні та громадських організацій, працівники Освітнього центру, які були активно залучені до розробки стратегічного плану.

Зокрема, учасниками презентації були Керівник Апарату ВР Вячеслав Штучний, заступник Керівника Апарату Микола Шевчук, керівник Інформаційного управління Апарату ВР Тарас Пастушенко, директор Програми USAID РАДА Ігор Когут, заступниця директора Програми РАДА Тетяна Бібік, керівниця Освітнього центру ВР Марина Терещук та інші.

Стратегічний план розвитку центру представив експерт Владислав Кучереносов.

Під час зустрічі Керівник Апарату Вячеслав Штучний зазначив, що Освітній центр Верховної Ради України наразі зарекомендував себе як успішний та необхідний проект з парламентської просвіти молоді. А народні депутати України Олександр Юрченко та Юлія Гришина, які завжди активно беруть участь у заходах Освітнього центру, висловили слова підтримки Центрові та побажання на майбутнє.

Нагадаємо, що Програма РАДА надає підтримку розвитку Освітнього центру ВР.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).