Володимир Крижанівський провів тренінг з Регламенту для інтернів Апарату ВРУ

Пон, 05/02/2018 - 16:30

26 січня учасники Програми стажування в Апараті Верховної Ради України зустрілися українським політиком та дипломатом, першим Надзвичайним і Повноважним Послом України в Російській Федерації, народним депутатом України 1-го скликання, експертом Програми USAID РАДА Володимиром Петровичем Крижанівським.

Досвідчений політик навчав молодих інтернів Регламенту Верховної Ради, використавши інтерактивні способи засвоєння інформації. Здається, для учасників це було дещо несподіваним кроком, але дуже цікавим. Отже, усі присутні об’єдналися в 4 команди, кожна з яких отримала конкретне завдання. Потрібно було розповісти, як реєструється законопроект, вноситься до порядку денного, проходить перше і друге читання. А знайти правильну відповідь на кожне з них мав допомогти Регламент Верховної Ради України.

Упродовж заняття Володимир Петрович по-різному підбадьорював інтернів, демонструючи чудове почуття гумору: «Я спостерігав за тим, як ви працюєте. І знаєте, ось що цікаво: у всіх групах писали тільки дівчата, а прем`єр-міністрами та президентами стають чоловіки».

Після завершення презентацій напрацювань команд Володимир Крижанівський побажав інтернам, щоб протягом наступних шести місяців стажування у Верховній Раді України вони зрозуміли, наскільки в країні має працювати професійність.

Можна бути впевненими, що ця лекція та знання Регламенту допоможуть в майбутньому інтернам стати на крок ближчими до своєї цілі.

Віталія Томахів,практикантка ГО «Ліга інтернів»