Випускники першого в Україні навчального курсу з ґендерних аспектів державної політики отримали сертифікати про успішне завершення

Чтв, 01/06/2017 - 15:30

31 травня 2017 року Програма USAID РАДА, керівництво Апарату ВРУ вручали сертифікати, що засвідчили про успішне завершення навчання, випускникам першого в Україні навчального курсу «Аналіз державної політики та нормативно-правових актів на відповідність принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків». Чотиримісячний курс,  розроблений експертом з ґендерних питань Програми USAID РАДА Оленою Сусловою, був організований для працівників Апарату Верховної Ради України.

За словами Михайла Теплюка,  Заступника керівника Апарату - керівника Головного юридичного управління, питання, які вивчаються в рамках цього освітнього курсу, дозволяють більш предметно підійти до усвідомлення рівності прав та можливостей чоловіків і жінок, які повинні прослідковуватися у Законах Верховної Ради України.

Навчальний курс з ґендерних аспектів державної політики було започатковано з метою формування ґендерно-коректного парламенту, інтегрування принципу рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у державну політику, а також підвищення знань та вмінь працівників Апарату Верховної Ради України.

Під час проходження даного курсу 47 працівників секретаріатів комітетів та інших структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України вивчали базові концепції ґендерного аналізу, механізми інтегрування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в державну політику, займалися ґендерно-правовою експертизою законодавства.