Конкурс на закупівлю комплектів обладнання на базі планшетних комп’ютерів

Фонд Східна Європа в рамках програми міжнародної технічної допомоги Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА)», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує відкритий конкурс на закупівлю комплектів обладнання на базі планшетних комп’ютерів.

 

 

Дане обладнання закуповується в рамках підтримки діяльності Освітнього центру Верховної Ради України.

Програма Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) «Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА) що реалізується Фондом Східна Європа має на меті сприяти становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України

Детальніше про Програму за посиланням: http://radaprogram.org

 

Основне завдання:

  • Здійснити поставку таких (або аналогічних) комплектів обладнання на базі планшетних комп’ютерів в кількості 30 штук:

Один комплект обладнання включає:

Назва

Кількість

Планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite (P610) PLS TFT 10.4" 4Gb/SSD64Gb/BT/WiFi

1

Гарнітура Sennheiser PC 5 CHAT 3.5mm

1

  • Забезпечити гарантійну підтримку відповідно до термінів та умов гарантійного обслуговування даного обладнання.
  • Граничний строк виконання завдання – 1 місяць

 

Вимоги до виконавця:

  • Наявність досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів) на поставку обладнання, які фінансувались програмами міжнародної технічної допомоги (USAID, EU, GIZ, та інші) через фонди, або органи управління на території України;
  • можливість надавати необхідну підтримку та виконувати гарантійні зобов’язання.

 

Критерії відбору:

  • Загальна вартість обладнання та послуг доставки.
  • Обґрунтованість бюджету.
  • Терміни виконання, готовність виконати поставку в стислі терміни.
  • Досвід реалізації подібних поставок.

 

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП)

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

 

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У зв’язку з дією карантинних обмежень пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), та у вигляді скан-копій завірених документів.

На конверті та в електронному повідомленні повинно бути зазначено назву конкурсу, повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, адреса електронної пошти.

 

Терміни та адреса подання пропозицій:

Оригінали заявок на участь у конкурсі в запечатаних конвертах мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 14 травня 2021 року.

Скановані копії завірених заявок приймаються на електронну адресу tender@radaprogram.org не пізніше 14 травня 2021 року.

 

Адреса для подачі пропозицій:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3-й поверх

Київ, 01033 Україна

Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу tender@radaprogram.org. Контактна особа – Сергій Чередніченко.

 

Просимо звернути увагу, що наразі триває погодження даної закупівлі з донором і реалізація закупівлі буде можливою лише у випадку позитивного рішення донора.

Просимо звернути увагу, що  вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту   197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги).  Відповідно із зазначеним, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

Фонд Східна Європа