Міжнародна конференція «Парламентський контроль у ХХІ сторіччі»

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції Програми USAID РАДА і обговорити парламентський контроль у XXI сторіччі. Разом зі спікерами конференції ми поговоримо про ключові досягнення та проблеми у здійсненні парламентського контролю в Україні та інших державах, включаючи ЄС, США та Великобританію.

 

Захід відбудеться 14 травня 2021.

Зареєструватись для онлайн-участі в конференції можна тут.

 

За останні роки український парламент зробив низку важливих кроків для покращення власної контрольної функції, зокрема ухваливши новий закон про парламентський контроль. Крім того, парламентський контроль починає активно поширюватися на нові сфери суспільного життя. Це відповідь на запит суспільства щодо нової якості публічної політики із забезпечення рівності та недискримінації, захисту навколишнього середовища, гідного представлення України у міжнародних відносинах.

 

Разом з Вами ми поговоримо про те:

  • Якою є сучасна практика здійснення парламентського контролю?
  • Як пандемія COVID-19 вплинула на парламентський контроль в Україні та інших країнах?
  • Якими ідеями ми можемо поділитися, щоб зробити парламентський контроль більш ефективним?
  • Які інструменти можуть бути впроваджені у Верховній Раді України для посилення контрольної функції?

 

Кому буде цікава дискусія?

Ми запрошуємо до участі політиків, представників державних інституцій та громадянського суспільства, науковців та практиків.

Серед спікерів заходу будуть народні депутати України, представники Уряду, контрольних інституцій та інших державних органів, відомі українські та міжнародні експерти.

 

Програма

14:00–14:30               Відкриття конференції, вітальні слова

14:30–15:30               Панельна дискусія 1. Якою є сучасна практика здійснення парламентського контролю і які історії успіху має Україна?

15:30–16:30               Панельна дискусія 2. Як пандемія COVID-19 вплинула на парламентський контроль в Україні та інших країнах?

16:30–17:30               Панельна дискусія 3. Якими є нові інструменти парламентського контролю і як контрольна функція може бути посилена?

17:30–18:00               Підведення підсумків конференції. Заключне слов