Експерти обговорили виклики й перешкоди впровадженню е-петицій

Втр, 14/07/2015 - 18:00

Програма USAID РАДА за підтримки Верховної Ради та при сприянні Державного агентства з питань електронного урядування провели конференцію та експертне обговорення "Аспекти впровадження законодавства про е-петиції. Як подолати виклики та перешкоди".

Захід мав на меті обговорити стан та перспективи впровадження електронних петицій, зокрема в діяльності Верховної Ради України, з’ясувати виклики та завади, що можуть перешкодити впровадженню цього потужного інструменту діалогу влади з громадянським суспільством, накреслити план заходів, що сприятимуть оперативній та якісній імплементації положень відповідного Закону, визначити сфери, у яких внесок міжнародної технічної допомоги буде найбільш вагомим.

Участь у конференції та круглому столі взяли народні депутати України, керівники та відповідальні працівники Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Державного агентства з питань електронного врядування України, журналісти, лідери громадських аналітичних центрів та організацій громадянського суспільства, представники міжнародних організацій, що здійснюють міжнародну технічну допомогу, українські та закордонні експерти.

Програма USAID РАДА організувала інтернет-трансляцію конференції: