Група з розробки змін до закону про рівні права й можливості жінок і чоловіків провела першу зустріч

Втр, 22/09/2015 - 20:00

У Комітеті ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин за інституційної підтримки Програми USAID РАДА відбулася перша зустріч робочої групи з розробки змін до Закону "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".

У зустрічі взяли участь голова робочої групи, народний депутат Ірина Суслова, заступниця завідувача секретаріатом Комітету Алла Чигрин, експерт Програми USAID РАДА Олена Суслова, представники органів державної влади та громадських організацій.

Як зазначила Ірина Суслова, "10 років реалізації Закону показали як пробіли, так і проблемні сфери його реалізації. Ми маємо це подолати в запропонованих змінах."

Алла Чигрин вважає, що "зміни і доповнення до Закону слід зробити так, щоби ті, хто його впроваджуватимуть, розуміли і напрям, і процес, і бажані результати".

На думку Олени Суслової, "нам варто як вдосконалити окремі статті Закону, так і переглянути всю структуру в цілому, щоби вона відповідала і сучасним викликам, і найкращим закордонним практикам".