Київських і чернігівських помічників нардепів навчали стратегічному плануванню та комунікації

Чтв, 19/11/2015 - 15:15

У середу й четвер у Києві Програма USAID РАДА, Національний демократичний інститут та Інститут Політичної Освіти провели семінари-тренінги для помічників і співробітників громадських приймалень народних депутатів, які мають такі приймальні в Києві (18 листопада) і Київській та Чернігівській областях (19 листопада).

Семінари під назвою "Робота в окрузі: стратегічне планування та побудова ефективної комунікації з громадою" зосередились на плануванні та організації роботи в окрузі, депутатських запитах і зверненнях, принципах бюджетування у Верховній Раді, роботі з громадськістю та звітуванні. Ці теми висвітлили Володимир Крижанівський, старший консультант USAID РАДА, Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти та Олена Рибій, керівник проекту Громадянської мережі ОПОРА.

Євген Барщевський, старший асистент програми для політичних партій НДІ, також презентував громадську онлайн-приймальню народного депутата CiviMP.

У заходах взяли участь 40 помічників нардепів і працівників приймалень з Києва і 35 – з Київської та Чернігівської областей.

Євген Барщевський: "Семінари показали, наскільки серйозним є запит на навчання помічників народних депутатів кращим практикам комунікації з громадянами.
Що стосується CiviMP, ця система дозволяє команді народного депутата систематизувати величезний масив інформації про громадян округу, визначаючи проблеми, які насамперед турбують громаду. CiviMP не тільки формує паспорт округу народного депутата, але й забезпечує комунікації з громадянами округу через email та смс-розсилки."