Працівники парламентського Апарату покращили знання законодавчого процесу

Птн, 23/10/2020 - 16:15

Одним з завдань Програми USAID РАДА є сприяння Апарату ВР у підвищенні ефективності його роботи. Така допомога передбачає і організацію для працівників Апарату спеціалізованих навчать.

21-23 жовтня Програма РАДА провела тренінг «Законодавчий процес у Верховній Раді України».

Протягом трьох днів близько 20 працівників Апарату поглиблювали свої знання щодо законотворчого процесу та особливостей законодавчих та регламентних процедур. Вони вдосконалили навички моніторингу проходження законопроекту, з’ясовували особливості прийняття змін до Конституції та Бюджету.

Для закріплення нових знань учасники працювали в групах та виконували індивідуальні завдання.

Відкриваючи тренінг, головна  консультантка Управління кадрів Апарату ВР Любов Шевчук подякувала Програмі РАДА за організацію навчання, наголосивши на потребі підвищення рівня знань. Вона сказала: «Цей тренінг практично орієнтований; його учасники – представники секретаріатів комітетів, структурних підрозділів Апарату. Таке навчання дає можливість обмінятись досвідом, поглибити свої практичні навички щодо новел, внесених до Регламенту.»

Директор Програми РАДА Ігор Когут розповів про плани Програми на наступний рік, зокрема щодо реалізації нового компоненту «Модельний комітет»; цей напрямок, серед іншого, передбачає проведення навчань для секретаріатів комітетів.

«Цей тренінг щодо законодавчої процедури передбачає осучаснення, модернізацію, оновлення знань»,– сказав Ігор Когут.