Програма РАДА презентувала у Хмельницькому Освітній центр Верховної Ради і провела тренінг для помічників народних депутатів

Птн, 24/01/2020 - 17:00

Представники Програми РАДА провели у Хмельницькому низку заходів. Зокрема, вони представили діяльність парламентського Освітнього центру, а також провели тренінг для помічників народних депутатів.

Керівник Освітнього центру ВР Марина Терещук розповіла школярам про роботу Верховної Ради, її роль та функції. Діти взяли участь у інтерактивній грі та переглянули відеофільм, присвячений діяльності парламенту.

У заняттях брали участь школярі 8-11 класів.

Тренінг для помічників народних депутатів був присвячений діяльності парламентарів.

Учасники поглибили свої знання щодо форм роботи депутатів як у Верховній Раді, так і в округах. Вони більше дізнались про права, обов’язками, та гарантії діяльності народного депутата та помічників-консультантів. Також вони познайомились зі структурою та роботою Апарату Верховної Ради та секретаріатів комітетів, обговорили форми взаємодії та співпраці з виборцями та побудови роботи в окрузі.

Заходи Програми РАДА у Хмельницькому відбулись 23-25 січня.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).