Програма РАДА та Апарат ВР узгодили подальшу співпрацю для сприяння комунікації парламентарів у округах

Втр, 01/12/2020 - 20:45

Представники Програми USAID РАДА провели робочу зустріч з керівницею Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату ВРУ Валентиною Рудьковською, а також з її заступницею, керівницею відділу Інформаційно-консультативної роботи Ларисою Фугель.

Від імені Програми РАДА участь у заході взяли її директор Ігор Когут, заступниця директора Тетяна Бібік та менеджерка Леся Нечипоренко.

Під час зустрічі Валентина Рудьковська передала підписаний заступником керівника Апарату ВРУ Олександром Мартиненком та затверджений в.о. керівника Апарату ВРУ Михайлом Теплюком План співпраці між Апаратом ВР і Програмою РАДА. Документ передбачає співробітництво щодо інституційного забезпечення інформаційно-консультативної підтримки комунікацій народних депутатів України у виборчих округах.

Учасники обговорили подальші кроки в реалізації плану співпраці. Зокрема, мова йшла про формування та визначення завдань новоствореного відділу інформаційно-консультативної роботи, який сприятиме народним депутатам у їхній роботі в регіонах.

Документ також передбачає розробку та запровадження веб-сторінки інформаційно-консультативної підтримки комунікацій народних депутатів України в округах, розробку інформаційних та довідкових матеріалів та ін.