Програма USAID РАДА у співпраці з Фондом Конрада Аденауера організувала дискусію про формування коаліції в парламенті

Пон, 19/02/2018 - 09:45

Програма USAID РАДА разом з Konrad Adenauer Stiftung Ukraine в рамках візиту делегації Молодіжної групи  фракції ХДС/ХСС Німецького Бундестагу організувала дискусію на тему «Формування парламентської коаліції. Шляхи порозуміння і досягнення компромісу» за участі народних депутатів та представників німецького Бундестагу 15 лютого.

У дискусії взяли участь народні депутати України: Ганна Гопко, Вікторія Пташник, Наталія Веселова (позафракційні), Марія Іонова, Рефат Чубаров, Олександр Черненко (члени депутатської фракції Партії "Блок Петра Порошенка"), Микола Величкович (член депутатської фракції Політичної партії "Народний Фронт"), Роман Семенуха (Член депутатської фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ").

Німецький парламент представили депутати Бундестагу Карстен Кьорбер, Крістоф Бернштіль, Марк Гауптман, Д-р Крістоф Плос та Єва Маєвські - керівник Молодої групи ХДС/ ХСС в Німецькому Бундестазі.

Круглий стіл відкрив Ігор Когут, Директор Програми USAID РАДА:

Ми вітаємо сьогодні у Верховній Раді депутатів Молодіжної групи фракції ХДС/ХСС Німецького Бундестагу. Візит відбувається в рамках Програми Модельний Округ, який Програма USAID РАДА втілює з 2015 року. Участь у проекті беруть семеро народних депутатів, які запроваджують нові формати комунікації та поліпшують взаємодію між виборцями, громадськими організаціями, місцевим самоврядуванням і депутатами. Наші колеги з Німеччини ще в процесі формування коаліції, тому нам буде цікаво подискутувати про досвід політичних перемовин.

Карстен Кьорбер, депутат Німецького Бундестагу з 2013 р., переобраний у вересні 2017 р. Член Комітету з питань бюджету та Ревізійного комітету, заступник голови Комітету з питань економіки та енергетики.  

Ми є делегацією молодіжної групи, до якої може належати кожен депутат не старший 35 років. Я вже вдруге обраний депутатом Бундестагу і є членом бюджетного комітету. Ми вперше в Україні та дуже зацікавлені, щоб поспілкуватися з Вами, дізнатися які перспективи ви бачите.

Вже пройшло чотири місяці від виборів до Бундестагу, але ми все ще не сформували коаліцію. Процес досить довгий, основними кроками якого є традиція створювати стабільний Уряд в процесі довгих переговорів.

Я сподіваюся, що не тільки Німеччина, але й ціла Європа потребує стабільного німецького Уряду.  

Відео з дискусії:

Відео із зустрічі депутатів з інтернами Програми стажування у Верховній Раді: 

Рубрика: