Робоча група обговорила загальну концепцію та конкретні положення майбутніх змін до закону про рівні права й можливості жінок і чоловіків

Чтв, 12/11/2015 - 21:30

Робоча група з розробки змін до Закону "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" на своїй другій зустрічі обговорила загальну концепцію концептуальні засади змін і зосередилась на кількох окремих положеннях.

Зокрема, в центрі уваги були зміни до закону щодо ґендерної експертизи, функціонального розподілу обов'язків з реалізації ґендерної політики між гілками влади та функціональних обов'язків ґендерних радників.

Голова РГ народний депутат Ірина Суслова, яка керує парламентським підкомітетом з ґендерної політики і недискримінації, вела засідання, організоване Програмою USAID РАДА і Комітетом ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Захід відбувся в офісі Реанімаційного пакету реформ.

Участь у зустрічі взяли представники центральних органів виконавчої влади, радники з ґендерних питань голів облрад, ґендерні експерти, представники міжнародних організацій. Програма USAID РАДА була представлена тендерним експертом Оленою Сусловою та програмним асистентом Оленою Іллясевич.

Наступну зустріч РГ заплановано провести в грудні.