У Тернополі відбулася конференція з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації

Срд, 23/09/2015 - 16:00

У середу в Тернополі відбулася конференція щодо стану реформування місцевого самоврядування, внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади та процесу об’єднання територіальних громад, міжмуніципального співробітництва тощо.

Конференцію провів Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за сприяння Тернопільської обласної ради та облдержадміністрації й за підтримки Програми USAID РАДА.

Участь у заході взяли голова Комітету Сергій Власенко, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, представники органів місцевого самоврядування, їхніх асоціацій, органів державної влади Тернопільської області.

Конференцію проведено на виконання положень Закону "Про комітети Верховної Ради України" щодо аналізу практики застосування законодавчих актів, зокрема, впровадження Закону "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

У рамках конференції відбувся ряд окремих зустрічей: з керівництвом облради та облдержадміністрації, з керівниками депутатських фракцій, головами депутатських комісій та груп облради, з головами районних рад, представниками новоутворених об’єднаних територіальних громад, з експертами офісу реформ Тернопільської області. Сергій Власенко, Степан Барна та народний депутат Олександр Дехтярчук також дали прес-конференцію.

Сьогодні аналогічний захід відбувається в Дубно Рівненської області.