USAID РАДА, НДІ та ОПОРА навчали помічників-консультантів нардепів у Західній Україні

Суб, 26/09/2015 - 09:00

21-24 вересня в Ужгороді, Івано-Франківську та Чернівцях Програма USAID РАДА спільно з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ) та Громадянською мережею ОПОРА продовжила серію навчань для помічників-консультантів народних депутатів.

Загалом у семінарах взяли участь близько 120 осіб. Навчання проводили експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай, аналітики Громадянської мережі ОПОРА Олександр Неберикут та Тарас Прокоп, а також Олена Іллясевич з Програми USAID РАДА.

Основні теми занять були присвячені роботі приймалень, робочим інструментам помічника народного депутата, роботі із запитами та зверненнями. Ураховуючи, що добігає кінця перший рік роботи Верховної Ради VIII скликання, особливу увагу було приділено питанню звітування

Олена Іллясевич: " Учасники семінарів виявили очевидну зацікавленість виборчими питаннями. Адже багато помічників за підтримки депутатів активно змагаються за місця в міських та обласних радах.
На семінарах були представники депутатів, обраних не тільки в одномандатних округах, але й за партійними списками. Один народний депутат навіть сам взяв участь у навчаннях і привів із собою більшу частину своєї команди"