Звіти про поїздки за обміном "Peer-to-Peer" презентовані на семінарі у ВР

Срд, 02/12/2015 - 17:00

П'ять переможців конкурсу на реалізацію ініціатив працівників секретаріатів комітетів та Апарату Верховної Ради "Peer-to-Peer" презентували звіти про свої навчальні поїздки до парламентів Естонії, Латвії та Литви.

У презентаціях перед аудиторією з керівників підрозділів Апарату Верховної Ради та секретаріатів відповідних комітетів ВР, представників Програми USAID РАДА, містилися пропозиції щодо покращення роботи Апарату ВР чи секретаріатів комітетів, які ґрунтувались на вивченому в парламентах країн Балтії.

Учасників заходу, організованого Програмою USAID РАДА та Апаратом ВР і модерованого програмним директором USAID РАДА Еліною Шишкіною, привітали Директор USAID РАДА Ігор Когут та керівник Головного організаційного управління Апарату ВР – заступник Керівника Апарату Володимир Бондаренко. Переможці – Наталія Адамович, Ірина Корякіна, Олеся Олексійчук, Юлія Решетилова та Максим Шмерего – висловили ряд ідей на покращення роботи парламенту, а також вказали на можливість внесення змін до певних законодавчих актів з урахуванням досвіду відвіданих ними країн.

Обмін "Peer-to-Peer" було започатковано в рамках реалізації одного з компонентів Програми USAID РАДА. Його мета – підтримати окремі ініціативи працівників Апарату й секретаріатів парламентських комітетів, спрямовані на їхнє професійне зростання та підвищення ефективності діяльності їхніх підрозділів через запозичення позитивного досвіду функціонування парламентів центрально- та східноєвропейських країн.

Презентації: