Конференція «Реформа децентралізації. Результати та перспективи»

19 квітня відбулася Конференція «Реформа децентралізації. Результати та перспективи» в рамках програми USAID РАДА та  проекту «Підтримка розвитку місцевого самоврядування в Україні»  за підтримки Європейського Союзу та за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

 Мета конференції: аналіз проміжних результатів реформи децентралізації. Програма заходу.

Внаслідок проведення конференції очікується:
1) прискорення ходу реформи зі сторони ВРУ через посилення тиску суспільної думки, зокрема від лідерів ОТГ та громадських організацій, які надають громадам експертну та консультаційну підтримку;
2) представники ВРУ та міністерств почують проблеми та пропозиції щодо їх врегулювання безпосередньо з місць та внесуть зміни в акти.

Також на конференції були представлені основні результати реалізації міні-грантового компоненту проекту «Підтримка місцевого самоврядування в Україні». Представники органів влади об’єднаних територіальних громад представили свої історії успіху, які стали можливими внаслідок участі в проекті, а представники громадських організацій історіями успіху в співпраці громадських організацій з ОТГ в процесі їх об’єднання. Сесія була завершена презентацією результатів оцінки міні-грантового компоненту, а також висновками та рекомендаціями.

Окрема сесія була присвячена презентації проектів та програм міжнародної технічної допомоги в галузі децентралізації для учасників конференції, в тому числі DOBRE, PULSE, U-LEAD, UNDP, DESPRO та інших.  

 

Освітні: 

no