Презентація Керівних принципів проведення міських зібрань у форматі Town Hall Meeting

8 червня 2018 року о 12:00 Лабораторія законодавчих ініціатив запрошує взяти участь у «Презентації Керівних принципів проведення міських зібрань у форматі Town Hall Meeting».

До участі у заході запрошуються народні депутати України, помічники народних депутатів, працівники секретаріатів комітетів та Апарату ВР України, представники громадськості.

Керівні принципи презентують:

  • Олександр Заславський, заступник Голови Ради Лабораторії законодавчих ініціатив;
  • Вікторія Баклаженко, автор посібника, програмна координаторка Лабораторії законодавчих ініціатив.
  • Народні депутати України, ініціатори та учасники міських зібрань у форматі Town Hall Meeting.

Керівні принципи узагальнюють досвід апробації міських зібрань у форматі Town Hall Meeting у різних регіонах на різноманітні тематики, які Лабораторія законодавчих ініціатив проводила з 2010 року. У посібнику зібрані найкращі практики планування, організації та проведення міських зібрань, а також представлені матеріали, які є прикладами організаційних та експертних документів, які були використані під час заходів, організованих Лабораторією законодавчих ініціатив.

Місце проведення: в приміщенні Верховної Ради України за адресою: вулиця Грушевського, 18/2, кім. 11.

Час проведення: п’ятниця, 8 червня 2018 року о 12.00 (реєстрація: 11.30)

Захід за спільної ініціативи організовують Лабораторія законодавчих ініціатив та Апарат Верховної Ради України у рамках реалізації Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Просимо підтвердити свою участь, заповнивши форму до 6-го червня (середа) 12: 00 включно: https://goo.gl/Zny4MA

Зі змістом Керівних принципів можна ознайомитись за посиланням: http://parlament.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/Guideline_Town_Hall_Meeting.pdf

Контактна особа: Баклаженко Вікторія; тел.: 063 054 65 20, emailv.baklazhenko@laboratory.kiev.ua.