У Луцьку відбудуться міські зібрання у форматі Town Hall Meeting на тему: «Стратегії розвитку молодіжних центрів Волинської області»

30 червня 2017 року о 12.00 в Актовій залі Волинської богословської академії за адресою вул. Градний узвіз, 5 відбудуться міські зібрання на тему: «Стратегії розвитку молодіжних центрів Волинської області».

Захід організовує Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Міністерством молоді та спорту України і Лігою інтернів за ініціативою народного депутата України Ігоря Гузя в рамках проекту Модельний округ за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Запрошуємо жителів міста Луцька та Волинської області долучитися до міських зібрань і особисто взяти участь у виробленні концепції розвитку молодіжної політики у регіоні. На обговорення виносяться питання створення та розвитку молодіжних центрів, комунікації між молодіжними центрами України, а також організації роботи з молоддю з інвалідністю.

До участі запрошені представники молодіжних центрів, активна молодь, представники громадських організацій, ЗМІ та небайдужі громадяни.

Тривалість заходу: 2-3 години.

Реєстрація на захід за посиланням: https://goo.gl/k6Tcjd.

Контактна особа: Вікторія Баклаженко, тел.: +380630546520.