Виставка ресурсів організацій громадянського суспільства та міжнародних донорських організацій, що співпрацюють з Верховною Радою України, "Інформаційний ярмарок – 2016»

У Верховній Раді України пройде дводенна  виставка  ресурсів організацій громадянського суспільства та міжнародних донорських організацій, що співпрацюють з Верховною Радою України "Інформаційний ярмарок – 2016" (вул. Грушевського, 5, кулуари 3-го поверху).

Організатор заходу - Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво».

Метою виставки є презентація ресурсів українських неурядових і міжнародних організацій для розширення зв’язків депутатського складу Верховної Ради України з цими організаціями та досягнення завдяки співпраці більшої ефективності законотворчої роботи українського парламенту.

"Інформаційний ярмарок – 2016" – це вже восьмий захід, який проводиться спільно з Апаратом Верховної Ради України. Традиція організації таких виставок була започаткована у 1998 році.

Захід проходитиме:

 17 травня - з  12.00  до 16.00  

18 травня - з  10.00  до 15.00  

З переліком учасників Інформаційного ярмарку – 2016 можна ознайомитись за посиланням: http://radaprogram.org/infofair2016