Експерт програми USAID РАДА: Україна рухається до е-врядування

Чтв, 02/04/2015 - 13:15

Хоча й маленькими кроками, але Україна рухається у напрямку електронного врядування, сказав менеджер проектів програми USAID РАДА, відкриваючи конференцію "Перспективи е-парламенту. Сучасні рішення для комунікації депутатів та виборців. Погляд молоді", організовану Лігою інтернів.

Експерт презентував програму USAID РАДА, розповів про її завдання та їхній зв'язок з процесом запровадження е-врядування в Україні, зокрема зупинився на одному з проектів програми — "Мобільний офіс народного депутата".

Він також доповів про основні результати конференції "Перспективи е-Парламенту. Відкритість, прозорість, підзвітність. Сучасні рішення для комунікації депутатів та виборців", яка відбулася 12-13 березня цього року.

Згідно з порядком денним заходу, сьогоднішня конференція складатиметься з двох секцій: теоретичної та практичної. Перша секція включатиме виступи трьох доповідачів, а друга — роботу в групах. За словами Парасюка, результати цієї роботи матимуть практичне значення і можуть бути використані.