Інституціоналізація дослідницької служби при Верховній Раді України сприятиме підвищенню якості законодавчого процесу

Чтв, 25/04/2019 - 01:00

24 квітня Програма USAID РАДА провела традиційну щомісячну координаційну зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги. Цього разу вона була присвячена розвитку дослідницької спроможності Верховної Ради України.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора Програми Тетяна Бібік, яка вказала на важливість підвищення дослідницької спроможності парламенту.

Керівник Офіс з фінансового та економічного аналізу у ВРУ (ОФЕА) Віктор Мазярчук розповів про роботу Офісу та основні результати його діяльності.

Виступ проектного менеджера Програми РАДА Любомира Гультая був присвячений питанням розвитку Інформаційно-дослідницького центру при ВР України та програмі стажування при центрі.

За словами Л.Гультая, на сьогодні існує потреба інституалізації дослідницького центру у Верховній Раді. Мета такої структури полягатиме у підготовці та наданні народним депутатам України аналітичних матеріалів, необхідних при роботі над законодавством. Крім того, експерт відзначив потребу у проведенні стандартизації відповідної аналітичної роботи.

Очікується, що діяльність центру дозволить суттєво покращити якість законодавчого процесу.

Як ми повідомляли, нещодавно Програма Рада оголосила конкурс на участь у стажуванні в Інформаційно-дослідницькому центрі - https://bit.ly/2D9WayF.