Програма USAID РАДА провела для працівників Апарату ВРУ тренінг з кібергігієни

Втр, 14/05/2019 - 23:00

Розвиток інформаційних технологій ставить перед користувачами нові виклики. Серед них - потреба захисту своїй акаунтів у соціальних мережах, захисту власних електронних пристроїв та персональної інформації.

14 травня 2019 Програма РАДА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем провели тренінг "Вступ до кібергігієни".

Його учасниками стали близько 30 співробітників Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України.

На фото: заступник директора Програми USAID Тетяна Бібік

 

Вони познайомились з ключовими принципами кібергігієни, дізнались, що таке «фішинг» і як йому протидіяти. Також вони отримали навички захисту особистих акаунтів та кореспонденції, навчились працювати з налаштуваннями безпеки операційних систем.

На фото: Валентина Рудковська, заступник керівника Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України

 

Це перший із запланованої серії тренінгів з кібергігієни. У них візьмуть участь співробітники Апарату ВРУ, а також народні депутати та їхні помічники, зокрема наступного скликання парламенту.

На фото: директор Програми РАДА Ігор Когут

 

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На фото: старший менеджер з розвитку діяльності та громадянської освіти IFES (Україна) Георгій Кобахідзе