Програма USAID РАДА разом з народною депутаткою Оленою Сотник організувала слухання Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції

Чтв, 21/12/2017 - 16:15

19 грудня Програма USAID РАДА разом з народною депутаткою Оленою Сотник організувала слухання Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції на тему: «Державна стратегія позиціювання України в світі». Участь у слуханнях взяла Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

У комітетських слуханнях також взяли участь народні депутати України, заступники міністрів, представники громадського сектору, фахівці в сфері брендингу.

Слухання відбулися з метою посилення координації та співпраці органів державної влади регіонального та національного рівнів, виконанні безпосередньої контрольної функції Верховної Ради України за діяльності органів державної влади щодо просування України в світі, зокрема, аналізу Концепції популяризації України у світі та просуванні інтересів України у світовому інформаційному просторі та плану заходів із реалізації зазначеної Концепції, на виконання представницької функції внесення рекомендацій щодо посилення ролі громадян у реалізації зазначеної Концепції.

Під час заходу було презентовано результати проекту «Розробка візії позиціювання та зовнішнього образу (бренду) України», який проходив з березня по липень 2017 року в Харкові в рамках проекту «Модельний округ» програми USAID РАДА.

За результатами комітетських слухань були розроблені рекомендації Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України та Представництву Європейського Союзу в Україні.