Публічне звітування про роботу – один з інструментів ефективної комунікації та взаємодії народного депутата з виборцями.

Втр, 26/02/2019 - 09:45

19-21 лютого народний депутат Павло Різаненко публічно звітувався за рік своєї роботи перед виборцями в різних районах виборчого округу №97. 21 лютого представники Програми USAID РАДА відвідали заходи, які відбулися в м. Бровари і в селищі Велика Димерка.

За публічним звітуванням народного депутата в Броварах спостерігали також представники посольства Канади, Представництва ЄС в Україні, DRI, Польського Фонду міжнародної солідарності, Офісу зі сприяння демократії в Україні, Управління зі зв’язків з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради.

Як відомо, одним з напрямків діяльності Програми USAID РАДА є впровадження проекту «Модельний округ», який покликаний створити найбільш ефективну модель комунікації та взаємодії народних депутатів з виборцями. Протягом 2015-2018 років Павло Різаненко був учасником проекту.

За час співпраці з Програмою USAID РАДА на окрузі депутата Павла Різаненка відбулось 14 публічних заходів, які відбулись в різних форматах - "Town hall meeting", публічні звіти, форуми та інші. Найбільш популярною формою зустрічей з виборцями стали: щорічні публічні звітування.

Більше про проект «Модельний округ» за цим посиланням: http://radaprogram.org/…/fil…/publications/download_file.pdf